Spor Hukuku Enstitüsü

Enstitümüz 1. Kuruluş Yıldönümünü Kutladı PDF Yazdır e-Posta

Spor Hukuku Enstitüsü' nün kuruluşunun 1. yılı etkinliği olarak 14 Mart 2009 günü, saat: 09.30'da, İstanbul Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu (İstinye) toplantı salonunda; "Spor Kulüpleri Kanun Tasarısı Taslağı","Spor Müsabakalarında Şiddet ve Düzensizliğin Önlenmesine Dair Kanunda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Tasarısı" ile "Dopingle Mücadele Kanunu Tasarısı" üzerinde bir çalışma yaptı.


Üç taslak için Ensitümüz üyelerinden daha önceden oluşturulan çalışma gruplarının bilgilendirmesi ile başlayan çalışmada katılımcıların da görüşü alındı ve bir söyleşi ortamı yaratıldı. Oturum sonrası gelen raporlar ve görüşler nihai bir rapor haline getirilecek ve Enstitümüz tarafından ilgili kurum ve kuruluşlara iletilecektir. Bununla ilgili gelişmeleri web sitemizden sizlere ileteceğiz.

Değerli katılımcılara ayırdıkları vakitten ötürü teşekkür ediyoruz, önümüzdeki çalışmalarda da ilgilileri görmekten sevinç duyacağız.

 


 

 

 

Sitemize Hoşgeldiniz...

GENEL DUYURU

Değerli Üyelerimiz,

Dernek üye defterinde kayıtlı email adreslerinin güncellenmesi amacı ile, genelsekreter@sporhukuku.org adresine kullanmakta olduğunuz email adresi ile başvuru yapılmasını rica ederiz.

Saygılarımızla,
SHED Genek Sekreterlik

ÖNEMLE DUYURULUR

"SİTEMİZDE YAZARININ ADI BELİRTİLMEK SURETİYLE YAYINLANAN TÜM MAKALELER, SADECE ADI GEÇEN YAZARIN GÖRÜŞÜNÜ YANSITMAKTA OLUP MAKALENİN YAYINLANMASI ENSTİTÜMÜZÜN YAZAR İLE AYNI GÖRÜŞTE OLDUĞU ANLAMINA GELMEZ."

Mevzuat